Sängar: 3Baths: 2m²: 126
Radhus
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Detta hus kommer att sätta fart på din fantasi. Ett mycket charmigt hus, från början byggt som ett stall på 1940-talet och senare ombyggt genom åren till ett inspirerande hörnhus med två stora terrasser. Nyligen uppdaterat för att hålla modern standard, en punktlista på det senaste finner du längst ner i texten. Du kommer nästan att gå vilse inuti huset med sina slingrande gångvägar och rum. 93m2 totalt.
Det finns två bakdörrar som leder upp till de två terrasserna, en nedre genom köket och den andra på första våningen genom ett sovrum. Från terrasserna har du en fantastisk utsikt över ”Pueblo” och havet. Sol finns från morgon till kväll! Det finns även parkering utanför samt ett parkeringshus med gratis platser nära huset.
Det finns tillräckligt med utrymme för att få vänner och familj att besöka med totalt fyra sovrum, ett badrum på andra våningen och en dusch och kök på första våningen.
TERASSEN:
REPARATION AV TERRASSGOLV(NYA KLINKERS) OCH NY MUR
(GOLVET MÅLAT 9 GGR MED GUMMIFÄRG)
TAK ÖVER UTEPLATS
INSTALLATION AV DISKHO OCH KRAN
NY ELKONTAKT
MÅLNING AV VÄGGAR PÅ TERASSEN
FÖNSTER OCH VENTIL TILL FÖRRÅDET
MÅLNING AV FÖRRÅDET
ÖVRE VÅNINGEN:
BYTE AV ALLA FÖNSTER OCH TRE GLASDÖRRAR
MÅLNING AV TVÅ RUM (TAK OCH VÄGGAR)
NYA EL-KONTAKTER SOVRUM OCH VARDAGSRUM
FÖRSTA VÅNINGEN
MÅLNING AV HALL, KÖK OCH RUM
BYTE AV TVÅ FÖNSTER
INSTALLATION AV AC, I SOVRUM OCH HALL
MÅLNING AV UTSIDAN OCH YTTERDÖRR
Sängar: 3Baths: 2m²: 126
Radhus
Sängar: 3Baths: 2m²: 126
Radhus